Találatok száma: 11


Mikrotik QM-X Quickmount

Mikrotik QM-X Quickmount

Garancia: 12 hónap
központi raktáron
1 060 Ft
Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Garancia: Nincs
központi raktáron
2 580 Ft
Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards

Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards

Garancia: 24 hónap
központi raktáron
2 580 Ft
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Garancia: 12 hónap
központi raktáron
4 120 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Garancia: 60 hónap
központi raktáron
6 410 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Garancia: 12 hónap
központi raktáron
6 560 Ft
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Garancia: 12 hónap
központi raktáron
10 660 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite2

Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite2

Garancia: 24 hónap
nincs, rendelhető
15 370 Ft
Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul

Garancia: 12 hónap
nincs, rendelhető
22 410 Ft
Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Garancia: 12 hónap
központi raktáron
24 370 Ft
Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D monomódusú SFP+ modul

Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D monomódusú SFP+ modul

Garancia: 12 hónap
nincs, rendelhető
54 720 Ft
^